Boston - Metro - Bart Foster

Boston, MA - South End

January 2024
Market Update for Boston’s South End - Condominiums
62
TOTAL HOMES FOR SALE
31
TOTAL HOMES PENDING
42
DAYS TO OFFER
$1076
AVERAGE SOLD PRICE/SQ FT
Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.